Italská vláda dnes souhlasila s návrhem, který změní povolené teploty na veřejných úřadech. Záměrem je snížit spotřebu energií, uvedl dnes deník Corriere della Sera. Maximální průměrná teplota v zimě se tak sníží z 20 na 19 stupňů Celsia a minimální teplota v létě se zvýší z 26 na 27 stupňů.
Italská vláda chce ušetřit na energiích změnou povolené teploty v úřadech
7. dubna 2022 23:15
Energie
Celý článek: https://oenergetice.cz/uspory-energie/italska-vlada-chce-usetrit-na-energiich-zmenou-povolene-teploty-v-uradech
Zdroj: OEnergetice.cz