Březnové průtoky v řekách, které monitoruje brněnská pobočka Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), dosáhly 23 procent obvyklého stavu. Pod průměrem byly sedmý měsíc po sobě, v únoru byly na 78 procentech. Na blogu brněnských hydrometeorologů o tom informovali Eliška Baráková a Jáchym Brzezina. Brněnská pobočka má na starosti jihovýchodní část republiky – Jihomoravský kraj, větší část Zlínského kraje […]
The post Průtoky byly sedmý měsíc po sobě podprůměrné, v březnu na 23 procentech appeared first on Naše voda.
Průtoky byly sedmý měsíc po sobě podprůměrné, v březnu na 23 procentech
20. dubna 2022 12:45
Voda
Celý článek: https://www.nase-voda.cz/prutoky-byly-sedmy-mesic-po-sobe-podprumerne-v-breznu-na-23-procentech/
Zdroj: Naše voda