Emise skleníkových plynů ze zařízení spadajících pod evropský systém pro obchodování s emisemi EU ETS vzrostly v loňském roce meziročně o 7,3 %. Ve srovnání s rokem 2019, který nebyl ovlivněn pandemií onemocnění COVID-19, nicméně emise ve všech sledovaných sektorech klesly. Informovala o tom Evropská komise.
Emise CO2 ze zařízení spadajících pod EU ETS vzrostly loni o 7,3 %
6. května 2022 10:30
Energie
Celý článek: https://oenergetice.cz/emise-co2/emise-co2-ze-zarizeni-spadajicich-eu-ets-vzrostly-loni-73
Zdroj: OEnergetice.cz