Řada evropských zemí či společností v posledních měsících představila plány na výstavbu nových terminálů pro dovoz zkapalněného zemního plynu (LNG), či expanzi stávajících terminálů. Do několika málo let by tak celková dovozní kapacita měla vzrůst téměř o polovinu.
Kapacita LNG terminálů v Evropě by měla do 4 let vzrůst téměř o polovinu
29. června 2022 6:45
Energie
Celý článek: https://oenergetice.cz/plyn/kapacita-lng-terminalu-evrope-by-mela-4-let-vzrust-temer-polovinu
Zdroj: OEnergetice.cz