Německo spotřebovalo v prvním pololetí letošního roku 497 TWh zemního plynu, což je meziročně o téměř 15 % méně. Pokles byl do značné míry ovlivněn teplejším jarem, nicméně i po očištění o vliv počasí poklesla spotřeba o zhruba 8 %.
Spotřeba zemního plynu v Německu klesla v prvním pololetí meziročně o 15 %
20. srpna 2022 13:00
Energie
Celý článek: https://oenergetice.cz/komoditni-trhy/spotreba-zemniho-plynu-nemecku-klesla-prvnim-pololeti-mezirocne-15
Zdroj: OEnergetice.cz