Obnovení provozu amerického terminálu Freeport na vývoz zkapalněného zemního plynu (LNG) se opět opozdí. Poté, co provozovatel na začátku měsíce oznámil předpokládaný termín restartu na letošní říjen, byla situace přehodnocena.
Restart LNG terminálu Freeport nabere další zpoždění. Plné obnovení provozu je v plánu na březen
24. srpna 2022 12:30
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz