Berlín 24. srpna (zpravodaj ČTK) – Německá vláda dnes schválila soubor závazných opatření na úsporu energie a rozhodla, že v zájmu energetické bezpečnosti budou mít nákladní vlaky s uhlím na vytížených koridorech přednost před osobními soupravami. Dnes to po jednání vlády oznámili ministři hospodářství a dopravy Robert Habeck a Kurt Wissing.
Německo nařídí úspory energií a na železnici upřednostní vlaky s uhlím
24. srpna 2022 14:00
Energie
Celý článek: https://oenergetice.cz/nemecko/nemecko-naridi-uspory-energii-a-na-zeleznici-uprednostni-vlaky-s-uhlim
Zdroj: OEnergetice.cz