Gymnázium Mikuláše Koperníka v Bílovci je první střední školou v České republice, která bude mít svou vlastní malou aquaponickou farmu. ?Gymnázium v Bílovci má historicky renomé prestižní matematické školy. Nyní se vydalo novou cestou. Cestou k ekologii a environmentální výchově. Jsem rád, že jsme mohli naši první aquaponickou středoškolskou farmu postavit právě zde,? uvedl při příležitosti slavnostního […]
The post Gymnázium v Bílovci je první střední školou s vlastní aquaponickou farmou appeared first on Naše voda.
Gymnázium v Bílovci je první střední školou s vlastní aquaponickou farmou
25. srpna 2022 10:31
Voda
Celý článek: https://www.nase-voda.cz/gymnazium-v-bilovci-je-prvni-stredni-skolou-s-vlastni-aquaponickou-farmou/
Zdroj: Naše voda