Nová auta prodávaná v Kalifornii budou muset nejpozději od roku 2035 vykazovat "nulové emise", tedy žádné znečišťování životního prostředí spalinami, uvádí podle tiskových agentur dokument přijatý ve čtvrtek regulátorem v tomto americkém státě, který stojí v čele úsilí o energetickou transformaci země.
Kalifornie chce od roku 2035 jen auta na elektřinu či vodík
26. srpna 2022 12:00
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/kalifornie-chce-od-roku-2035-jen-auta-na-elektrinu-ci-vodik
Zdroj: Ekolist.cz