22. září 2022 se v Praze uskuteční mezinárodní konference na téma Vyšší energetická a materiálová bezpečnost v zemích EU, kterou organizuje Česká asociace oběhového hospodářství (ČAObH) a Evropská asociace odpadového hospodářství FEAD. V rámci českého předsednictví EU a aktuální energetické krize budou na mezinárodní úrovni řešena především témata: odpady a jejich pozice v energetickém mixu, recyklace a snižování emisí CO2. Konference je rozdělena do tří částí: energetika, recyklace, ekonomika a klima. V jednotlivých panelových diskuzích vystoupí zástupci evropských institucí, reprezentanti českého průmyslu a představitelé státní zprávy. Účast na konferenci je zdarma. ZDE naleznete více informací včetně registrace, která je do 31.8.2022.
Článek Sledujte konferenci o energetice, recyklaci, ekonomice a klimatu se nejdříve objevil na Obaly 21.
Sledujte konferenci o energetice, recyklaci, ekonomice a klimatu
28. srpna 2022 23:00
Recyklace
Zpětný odběr
Zdroj: obaly21