Energetická skupina ČEZ plánuje v souvislosti s válkou na Ukrajině další snížení energetické náročnosti své výroby elektřiny. Za 15 let ČEZ snížil spotřebu výroby o deset procent, v následujících letech chce pokračovat, díky tomu předpokládá úhrnné úspory a přidanou výrobu v řádu tisíců megawatthodin ročně. ČTK o tom informoval mluvčí ČEZ Martin Schreier.
ČEZ připravuje další snížení energetické náročnosti výroby elektřiny
20. září 2022 10:30
Energie
Celý článek: https://oenergetice.cz/energetika-v-cr/cez-pripravuje-dalsi-snizeni-energeticke-narocnosti-vyroby-elektriny
Zdroj: OEnergetice.cz