V příhraničí mezi saskými městy Sebnitz a Neustadt českou Dolní Poustevnou by mohla do roku 2025 vzniknout nová lesní zážitková oblast, která rozšíří turistickou nabídku v regionu národních parků České a Saské Švýcarsko. Včera příslušné memorandum podepsali zástupci trojice měst a také představitelé saské lesní správy a Lesů České republiky. K podpisu, jak uvádí saská lesní správa, byl vybrán les u vrchu Gerstenberg na česko-saské hranici.
V česko-saském pohraničí by mohla vzniknout nová lesní zážitková oblast
24. září 2022 1:00
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-cesko-saskem-pohranici-by-mohla-vzniknout-nova-lesni-zazitkova-oblast
Zdroj: Ekolist.cz