Jako sedlák si myslím, že by naše vláda měla využít současného předsednictví v EU a otevřít diskuzi nad smlouvami z minulosti typu Green deal a podobně. Tyto smlouvy byly v minulosti v rámci zeleného populizmu odkývány výměnou za štědré dotace do národních rozpočtů. Většina z nás vnímá změnu klimatu a potřebu se přizpůsobovat, to ale neznamená si totálně zničit celé hospodářství.
Petr Blažek: Je potřeba otevřít diskuzi nad smlouvami typu Green deal
15. října 2022 6:45
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz