Společnost Holtec International dokončila návrh a počítačové simulace zařízení pro vytápění jadernou energií HI-HEAT. Jedná se o systém dodávky páry o nízkém tlaku pro zařízení Green Boiler od stejné společnosti. Zelený bojler je využíván k ukládání přebytků energie z jaderných, solárních, či větrných elektráren.
Holtec pracuje na systému jaderného vytápění HI-HEAT
22. října 2022 12:45
Energie
Celý článek: https://oenergetice.cz/jaderne-elektrarny/holtec-pracuje-systemu-jaderneho-vytapeni-hi-heat
Zdroj: OEnergetice.cz