Odborníci Mezinárodního fóra pro odpadní elektrická a elektronická zařízení (WEEE) vyčíslili, že jen letos zamíří do odpadu na 5,3 miliard mobilních telefonů. Jen malá část z nich se přitom dočká materiálové recyklace.
Letos na skládky zamíří 5 miliard mobilních telefonů
3. listopadu 2022 6:30
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/rady-a-navody/letos-na-skladky-zamiri-5-miliard-mobilnich-telefonu
Zdroj: Ekolist.cz