Německá vláda oznámila záměr opustit Smlouvu o energetické chartě. Tu environmentální aktivisté označují jako ochránkyni fosilního průmyslu. Německo by se tak přidalo ke Španělsku, Polsku, Nizozemsku a Francii, které oznámily svůj záměr opustit smlouvu s odkazem na obavy o životní prostředí. Smlouva o energetické chartě (ECT) byla podepsána v 90. letech 20. století v době, […]
Německo oznámilo záměr odstoupit od Energetické charty
14. listopadu 2022 14:30
Energie
Celý článek: https://oenergetice.cz/rychle-zpravy/nemecko-oznamilo-zamer-odstoupit-od-energeticke-charty
Zdroj: OEnergetice.cz