1. Německo oznámilo záměr odstoupit od Energetické charty Německá vláda oznámila záměr opustit Smlouvu o energetické chartě. Tu environmentální aktivisté označují jako ochránkyni fosilního průmyslu. Německo by se tak přidalo ke Španělsku, Polsku, Nizozemsku a Francii, které oznámily svůj záměr opustit smlouvu s odkazem na obavy o životní prostředí. Smlouva o energetické chartě (ECT) byla […]
Top 10 událostí z energetiky za poslední týden
20. listopadu 2022 15:30
Energie
Celý článek: https://oenergetice.cz/energeticky-tydenik/top-10-udalosti-z-energetiky-za-posledni-tyden-21
Zdroj: OEnergetice.cz