Životní prostředí v okolí svého bydliště i v celém Česku lidé hodnotí nejlépe za uplynulých 20 let. Spokojenější jsou se stavem v místě svého bydliště než s tím celkovým. O životním prostředím v okolí domova se kladně vyjádřilo 84 procent lidí, o stavu přírody v celé ČR 75 procent. Vyplynulo to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM).
CVVM: Češi jsou s životním prostředím nejspokojenější za 20 let
7. prosince 2022 1:30
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/cvvm-cesi-jsou-s-zivotnim-prostredim-nejspokojenejsi-za-20-let
Zdroj: Ekolist.cz