Zhruba 200 ekologických aktivistů proniklo v sobotu večer do cementárny firmy Lafarge v obci Bouc-Bel-Air na jihu Francie. Poškodili tam kabeláž, výrobky a rozbili skla v kancelářích. Továrna podle nich produkuje škodlivé emise. Cementárna musela kvůli způsobeným škodám pozastavit provoz, uvedla stanice BFM TV.
Ekologičtí aktivisté ve Francii poškodili cementárnu natolik, že je mimo provoz
12. prosince 2022 1:00
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz