Těžební společnost OKD plánuje v příštím roce vytěžit přes milion tun černého uhlí a počítá s tím, že bude těžit až do konce roku 2025. Reaguje tak na výpadky dodávek černého uhlí z východu způsobené válkou na Ukrajině. A rozhodně není v Evropě jediná.
S uhlím ještě nekončíme
19. prosince 2022 13:00
Firmy, CSR
Zdroj: Průmyslová ekologie