V srbském městě Pirot se po železniční havárii otrávilo čpavkem 15 lidí, museli být převezeni do blízké nemocnice. Úřady ve městě na jihovýchodě země vyhlásily nouzový stav, jsou zavřené školy, školky a veřejné instituce a testuje se voda. Informují o tom srbská média.
V srbském městě Pirot se otrávilo čpavkem 15 lidí, museli do nemocnice
27. prosince 2022 1:00
Obecné
Celý článek: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-srbskem-meste-pirot-se-otravilo-cpavkem-15-lidi-museli-do-nemocnice
Zdroj: Ekolist.cz