Dne 23.6.2026 se pánové Kopáček, Hruška a Pivokonský pokusili vysvětlit pánům docentům Sejákovi a Pokornému, jak to je s radiační bilancí zemského povrchu a s jejich kritikou stanoviska AVex. Myslím si, že je to tak jednoduché a názorné, že by to i páni docenti měli pochopit. Nicméně pro jistotu si dovolím i já vysvětlit pánům docentům některé základní věci. Ve svém článku totiž páni docenti Seják a Pokorný obvinili AV ČR z ,,rozvracení funkčnosti ČR". To už je velice silné obvinění. Bohužel pro pány, je to opět obvinění, které vychází z jejich neznalosti. Ale postupně:
Ladislav Metelka: Pánové Seják a Pokorný znovu ukazují, jak tomu nerozumějí
24. června 2026 6:01
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz