Německá společnost RWE zvyšuje podíl ve společnosti Amprion. Ta je jedním ze čtyř německých provozovatelů přenosové soustavy. Účelem je dle RWE podpora modernizace německé přenosové sítě. Energetický gigant RWE se touto investicí připravuje na to, aby v transformaci německé energetiky hrál ještě významnější roli. Jak informoval server RenewablesNow, společnost oznámila investici ve výši 3,6 miliardy […]
Německý energetický gigant zvyšuje podíl v Amprionu, připravuje modernizaci přenosové soustavy
24. června 2026 11:31
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz