Ve dnech 23. - 26.listopadu 2009 proběhne v Ústí nad Labem a v Praze již 5. oficiální ročník mezinárodního filmového festivalu Voda-moře-oceány 2009. Nad festivalem převzal záštitu ministr životního prostředí Ladislav Miko, primátor hlavního města Prahy Pavel Bém a primátor města Ústí nad Labem Jan Kubata.
Pozvánka na mezinárodní filmový festival Voda-moře-oceány 2009
23. listopadu 2009 21:58
Politika
Celý článek: http://www.env.cz/cz/news_091123_vodamoreoceany
Zdroj: MŽP ČR