Čtyři vzácní severní bílí nosorožci z dvorské zoologické zahrady možná odjedou do rezervace v Keni 19. prosince. Zoo však zatím ke kontroverznímu vývozu zvířat nemá takzvané povolení CITES od ministerstva životního prostředí. Pokud jej nezíská, transport se neuskuteční. Vyplynulo to z vyjádření představitelů zoo a hradeckého kraje na dnešní tiskové konferenci.
Nosorožci z dvorské zoo do Afriky možná odjedou 19. prosince
9. prosince 2009 12:00
Obecné
Celý článek: http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2208655
Zdroj: Ekolist.cz