Žádný chléb a pšenice, ale spíše oves a jablka - taková má být správná zimní dieta pro lesní zvěř. I když je letošní zima podle myslivců zatím spíše mírná, už nyní musí jezdit kontrolovat krmelce aspoň jednou týdně.
Na čem si v zimě pochutnají zvířata v lese? (Přerovský deník)
30. prosince 2009 16:45
Les
Celý článek: http://www.silvarium.cz/content/view/17036/
Zdroj: Silvarium.cz