Pokud se s nadcházejícím podzimem a jeho depresivním počasím cítíte opotřebovaní, bez nálady a staří, možná vás potěší, že v tom nejste sami. Nejen další lidé, ale podle skotských vědců i opice pociťují krizi středního věku. Tu psychologové popisují jako pokles pocitu životní radosti u lidí ve věku zhruba mezi třiceti pěti a padesáti lety, píše zpravodajství BBC.
Krize středního věku netrápí jen lidi. Stejné deprese mají i opice
21. listopadu 2012 4:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/krize-stredniho-veku-netrapi-jen-lidi-stejne-deprese-maji-i-opice
Zdroj: Ekolist.cz