Bývalý vicepremiér a exministr životního prostředí Martin Bursík, který se po více než dvouleté přestávce vrátil do vedení Strany zelených, ostře kritizuje prezidenta Václava Klause. Označil ho za pokrytce a zbabělce, protože před rokem svého předchůdce Václava Havla pod vlivem truchlení veřejnosti nad jeho odchodem vychválil.
Exministr Bursík: Klaus je zbabělec, Hájek zakyslý fanatik a madam Peake...
17. prosince 2012 12:27
Politika
Celý článek: http://www.zeleni.cz/media/aktuality/exministr-bursik-klaus-je-zbabelec-hajek-zakysly-fanatik-a-madam-peake/
Zdroj: Zeleni.cz