Podle statistik dopravních nehod došlo loni k nejmenšímu počtu smrtelných nehod na českých silnicích od roku 1961. V jedné kategorii to ale neplatí, a to v cyklistice. Vzhledem k velkému nárůstu využívání kol jako dopravních prostředků, roste také počet nehod, a to i těch s nejvážnějšími následky.
Češi jezdí více na kolech. Také ale za řídítky více umírají
10. ledna 2013 1:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/cesi-jezdi-vice-na-kolech-take-ale-za-riditky-vice-umiraji
Zdroj: Ekolist.cz