Problém s odpadky by v kosmu mohla vyřešit jejich přeměna v radiační štít. Vědci amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) nyní podle portálu Space.com zkoumají, zda by palubní lis mohl vdechnout nový život odpadkům po astronautech.
Odpad po astronautech by NASA chtěla využít jako radiační štít
13. ledna 2013 2:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/odpad-po-astronautech-by-nasa-chtela-vyuzit-jako-radiacni-stit
Zdroj: Ekolist.cz