Do léta by měl v Praze stát pomník na památku cyklistů, kteří zemřeli při dopravních nehodách. Stříbrná pouliční lampa s jízdním kolem směřujícím do nebe, vznikne v blízkosti křižovatky, kde v roce 2006 zahynul cyklistický aktivista a redaktor Ekolistu Jan Bouchal. Na pomník sdružení Auto*Mat vyhlásilo veřejnou sbírku, přispět slíbil i primátor Bohuslav Svoboda.
Aktivisté zahájili sbírku na pražský pomník mrtvým cyklistům
18. ledna 2013 1:56
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/aktiviste-zahajili-sbirku-na-prazsky-pomnik-mrtvym-cyklistum
Zdroj: Ekolist.cz