Pokud se v ranném vesmíru vytvořily doménové stěny z axionových polí, pak bychom s nimi mohli vysvětlit významnou část scházející temné hmoty. Průchod Země takovou stěnou by zaznamenala síť několika synchronizovaných magnetometrů.
Proráží Země stěny temné hmoty?
20. ledna 2013 9:57
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=6667
Zdroj: Osel.cz