Přestože jsem už mnohokrát četl v médiích zkreslené, nepravdivé či naivní komentáře k situaci v Národním parku Šumava, teprve článek současného ředitele mne donutil k reakci. Pominu teď to, že státní úředník se v rámci své zodpovědnosti zcela nepřípustně zapojuje do prezidentské volební kampaně. Když už totiž činí, co nemá, měl by alespoň mluvit pravdu a nepředkládat veřejnosti nesmysly.
Ladislav Miko: Šumavu by měli řešit odborníci, a ne prezidenti
24. ledna 2013 9:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/ladislav-miko-sumavu-by-meli-resit-odbornici-a-ne-prezidenti
Zdroj: Ekolist.cz