Chladné dny, které právě zažíváme, jsou jako stvořené k popíjení čaje. Ať je černý, zelený nebo bylinkový. Po jeho vypití nám ale kromě hřejivého pocitu na těle zbudou také čajové lístky v sáčku nebo v sítku. Ty putují nejčastěji do odpadkového koše, v lepším případě do kompostu. Použitý čajový sáček ale není nutné hned vyhazovat. Poté, co udělal dobře našim chuťovým buňkám, může prospět i našim očím a pleti nebo být užitečným pomocníkem v domácnosti i při zahradničení.
Tucet nápadů, jak využít použitý čajový sáček
25. ledna 2013 10:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/rady-a-navody/tucet-napadu-jak-vyuzit-pouzity-cajovy-sacek
Zdroj: Ekolist.cz