Po 35 letech vypadl ze závazné normy požadavek na nejnižší vnitřní povrchovou teplotu na výplních otvorů. Zhotovitelé tuto změnu pravděpodobně uvítají, neboť budou moci reklamace týkající se tohoto problému odmítat. Je však správné takto uvažovat a vědomě snižovat kvalitu staveb?
Je kondenzace na výplních otvorů nekvalita? Ano či ne?
1. února 2013 0:07
Ekologické stavění, bydlení
Vytápění, zateplení
Zdroj: TZB-info.cz