Snížit spotřebu se snaží snad všechny automobilky na světě. Cena ropy letí nahoru, stejně jako sílí hlasy volající po nižších emisích CO2. Potenciál je ve zmenšování motorů a redukci hmotnosti vozů.
Jak snížit spotřebu auta? Přes hmotnost!
4. února 2013 8:07
Obecné
Zdroj: Nazeleno