Ministerstvo životního prostředí a Sdružení místních samospráv České republiky uzavřely Dohodu o vzájemné spolupráci při výkonu moderní a efektivní veřejné správy. Cílem dohody je zajistit lepší koordinaci v oblastech, které jsou v působnosti ministerstva a současně se týkají postavení obcí v samostatné
nebo přenesené působnosti. Dohoda se zaměřuje především na správu a plánování krajiny a složky životního prostředí jako jsou ovzduší, voda, horniny, půda nebo energie.
Ministr Tomáš Chalupa podepsal Dohodu o spolupráci se Sdružením místních samospráv
4. února 2013 11:16
Politika
Celý článek: http://www.env.cz/cz/news_130204_memorandum_SMS
Zdroj: MŽP ČR