V neděli 10. února proběhlo jednání mezi zástupci polské strany "Zelení" a zástupci krajské organizace Strany zelených Moravskoslezského kraje. Předmětem jednání byla skládka toxického odpadu, která vznikla v městské části Katovice -Szopienice poté, co byl na tamní soukromý pozemek vyvezen z České republiky toxický odpad pocházející z nechvalně známých ostravských lagun.
V Katovicích byly ropné kaly z ostravských lagun prodávány jako topivo
10. února 2013 11:57
Politika
Celý článek: http://www.zeleni.cz/media/aktuality/v-katovicich-byly-ropne-kaly-z-ostravskych-lagun-prodavany-jako-topivo/
Zdroj: Zeleni.cz