Česká fotovoltaická průmyslová asociace a Aliance pro energetickou soběstačnost podaly správní žalobu a trestní oznámení na Energetický regulační úřad. Podle solárníků úřad pod vedením předsedkyně Aleny Vitáskové předal zkreslené materiály Ústavnímu soudu, který loni rozhodoval o 26procentní solární dani. ČTK to dnes před tiskovou konferencí řekla ředitelka fotovoltaické průmyslové asociace Zuzana Musilová. Úřad se proti obvinění, že podklady pro rozhodování Ústavního soudu zmanipuloval, již dříve ohradil.
Solárníci podali trestní oznámení na Energetický regulační úřad
21. února 2013 11:27
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/solarnici-podali-trestni-oznameni-na-energeticky-regulacni-urad
Zdroj: Ekolist.cz