Od prvního března bude vysílání veřejnoprávního Českého rozhlasu chudší o specializovaný pořad věnovaný ekologii Zeměžluč. Ten od roku 1996 pro rozhlas připravoval Čestmír Klos. Důvodem pro ukončení pořadu je změna programů Českého rozhlasu, který nahradí stávající tři frekvence jednou stanicí.
Český rozhlas ruší Zeměžluč, jediný pořad zaměřený na ekologii v českých rádiích
22. února 2013 3:57
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz