Filtry používáme např. v pračce, myčce, klimatizaci, v autě. Všude, kde je potřeba slovy klasika oddělit „zrno od plev“. A tak není překvapením, že se používají i v rekuperačním systému větrání.Jedním z argumentů proč rekuperaci do domu neinstalovat je, že větrání přes „filtry“ není zdravé. Jak je to doopravdy?
Větrat okny, nebo přes filtr?
25. února 2013 0:07
Ekologické stavění, bydlení
Vytápění, zateplení
Zdroj: TZB-info.cz