Leckdo nechápavě kroutí hlavou, když musí zaplatit stokoruny až tisícikoruny za elektřinu či plyn, ačkoli elektrické ani plynové spotřebiče vůbec nezapnul. Proč není faktura za 0 kilowatthodin vystavená na 0 korun? Ve spolupráci s portálem CenyEnergie.cz máme odpověď.
Proč platíme za elektřinu, i když nic nespotřebujeme?
26. února 2013 8:07
Obecné
Celý článek: http://www.nazeleno.cz/energie/ceny-energii/proc-platime-za-elektrinu-i-kdyz-nic-nespotrebujeme.aspx
Zdroj: Nazeleno