Vlastnit auto je pro někoho nezbytnost, jiné rodiny by se bez něj ale celkem snadno obešly. Lidé, kteří jezdí jen párkrát za měsíc, ale nechtějí být odkázáni jen na veřejnou dopravu, mohou zvolit sdílení auta se známými. Nebo dokonce s lidmi, které ani neznají. A opravdu to funguje.
Carsharing: Sdílení aut se v Česku zatím příliš nenosí
4. března 2013 8:06
Obecné
Celý článek: http://www.nazeleno.cz/doprava/carsharing-sdileni-aut-se-v-cesku-zatim-prilis-nenosi.aspx
Zdroj: Nazeleno