Na Zemi bude v příštích desetiletích tepleji, než tomu bylo v posledních více než 10.000 letech. A to i při naplnění těch nejoptimističtějších předpovědí ohledně emisí oxidu uhličitého do ovzduší. Tvrdí to zpráva amerických vědců, kterou podle agentury AFP zveřejní v pátek odborný časopis Science.
Na Zemi bude nejtepleji za posledních více než 10.000 let
8. března 2013 8:23
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/na-zemi-bude-nejtepleji-za-poslednich-vice-nez-10-000-let
Zdroj: Ekolist.cz