V současné době uběhly dva roky od největšího známého zemětřesení a tsunami v Japonsku, jehož důsledkem byla i havárie v Jaderné elektrárně Fukušima I. Rekonstrukce oblastí postižených havárií jederné elektrárny je stejně jako u těch zasažených cunami stále ještě na počátku. Stejně je to i v případě likvidace zničených bloků elektrárny.
Situace ve Fukušimě po dvou letech
10. března 2013 23:48
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=6771
Zdroj: Osel.cz