Americký badatel Ravi Kumar Kopparapu společně s početným týmem spoluautorů nedávno vyvolal menší mediální senzaci: Jeho publikace, zpřesňující vymezení obyvatelné zóny, ukázala, že Země sice leží uvnitř, ale jen takříkajíc o chlup! Balancuje snad naše Země na hraně neobyvatelnosti?! Ale nebojte - jak si ukážeme, k panice není důvod.
Země: Téměř neobyvatelná planeta! Anebo ne?!
13. března 2013 9:38
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=6776
Zdroj: Osel.cz