Člověku to někdy až rve srdce, pomyšlení, že by to vyhodil nebo prostě dal pryč, z domu. Taková hezká věc, ta se ještě bude hodit, řekne se a strčí se věc do kumbálu, odnese se do garáže nebo strčí na půdu. Nebo někam do kouta. Pod stůl či na skříň. Je to cesta do pekla. Nejlepší věci v lidském životě totiž nejsou věci a čím víc toho máte, tím je víc toho, o co se musíte starat.
Neskladujte doma zbytečné věci. Budete se cítit lépe
15. března 2013 7:18
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/rady-a-navody/neskladujte-doma-zbytecne-veci-budete-se-citit-lepe
Zdroj: Ekolist.cz