Od roku 1930, kdy začal být počet věřících ve Spojených státech sledován, je počet těch, co se k víře hlásí, na nejnižším bodě. Žádné náboženství již nepreferuje jeden z pěti Američanů a to je více než dvojnásobek zjištěný v roce 1990.
Američané se s náboženstvím rozcházejí
17. března 2013 12:52
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=6789
Zdroj: Osel.cz