V přírodě je stále méně včel a na francouzském venkově stále méně včelařů. Proto si zemědělci stále častěji pronajímají úly se včelami, aby opylovaly jejich kultury, což je nezbytné pro dobrou sklizeň, píše agentura AFP.
Ve Francii je málo včel. Zemědělci si musí kvůli opýlení pronajímat úly od včelařů
3. dubna 2013 1:30
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz