Jestli zařízení AMS-02, nainstalované na ISS, opravdu zachytilo pozitrony vznikající při srážkách částic temné hmoty, ukáže až čas. Prozatím se postaralo o notnou porci vzrušení. Zdá se, že ani během odstávky LHC nebude ve fyzice nuda.
Přistihl Alpha Magnetic Spectrometer temnou hmotu?
4. dubna 2013 7:32
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=6825
Zdroj: Osel.cz